załóż konto »   zaloguj się »
 
 
Polski polskienglish
 
 
 
 
 
 

 Nowości

2017-06-26
Nowe silniki energooszczędne IE4
   
2016-01-27
Energooszczędne silniki jednofazowe serii 3SSIE
   
2014-08-27
ENERGOOSZCZĘDNE MOTOREDUKTORY DO NAPĘDU PODAJNIKÓW KOTŁOWYCH
   
2010-06-08
Firma Przyjazna Naturze
   
2010-02-19
Certyfikat na silniki morskie
   
2009-12-03
Nowe silniki energooszczędne
   
2008-08-25
Nowoczesne silniki reluktancyjne
   
archiwum
       Kontakt
powrót
 Jesteś tutaj:  Strona główna Silniki Besel Kontakt

FABRYKA SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH BESEL S.A.

ul. Elektryczna 8
49-300 Brzeg
tel. (+48 77) 4162861
fax (+48 77) 4166868
e-mail: besel@cantonigroup.com
http://www.besel.pl

 
Dodatkowe dane:

NIP  747-000-62-51               Regon  530509199

Numer KRS 0000015549   VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sąd Rejonowy w Opolu


Ważne kontakty:

Prezes Zarządu

Jerzy Waliński

jerzy.walinski@cantonigroup.com

Wiceprezes Zarządu

Dyrektor ds Techniki i Rozwoju

Rafał Bednarek

rafal.bednarek@cantonigroup.com

Dyrektor Handlowy
Wojciech Ciepichał

wojciech.ciepichal@cantonigroup.com

Dyrektor Produkcji:
Janusz Miarecki

janusz.miarecki@cantonigroup.com

Dyrektor Finansowy:
Elżbieta Bocian

elzbieta.bocian@cantonigroup.com

Kierownik działu sprzedaży krajowe: Marek Kubiak

marek.kubiak@cantonigroup.com

Kierownik działu sprzedaży eksportowej: Adam Korycki

adam.korycki@cantonigroup.com

Kierownik Zaopatrzenia:
Andrzej Mańka

andrzej.manka@cantonigroup.com

Pełnomocnik Zarzadu ds.
Zapewnienia Jakości:
Klaudiusz Szlosek

klaudiusz.szlosek@cantonigroup.com

Dział ofertowania:

Daniel Bak (eksport)


Magdalena Romaniec (eksport)

 

Andrzej Mruczyński 

(inżynier sprzedaży - kraj)

 

Jacek Kamiński

(inżynier sprzedaży - kraj)

 

Marcin Pabian

(inżynier sprzedaży - kraj)

daniel.bak@cantonigroup.com

 

 

magdalena.romaniec@cantonigroup.com 

 

andrzej.mruczynski@cantonigroup.com

 

 

jacek.kaminski@cantonigroup.com

 

 

marcin.pabian@cantonigroup.com

Ofertowanie - napędy:
Robert Wąsiel

robert.wasiel@cantonigroup.com



* firma:
* państwo:
* miejscowość:
* osoba kontaktowa:
* telefon:
* e-mail:
* adresat:
* temat:
* wiadomość:  
   
* przepisz kod z obrazka:
   
 
 

Cantoni MotorBeselCelma InduktaEmitEma-ElfaFanaFormitNarmodFenes


  • Jesteś w dywziji: Silniki
    Wybrana firma: Besel

    Przejdź do firmy:

  • powrót    do góry 
    Polityka prywatności  |  Mapa strony » Copyright © 2017 Cantoni Group. All rights reserved.
    Designed by MOUTON interactive
    odwiedź: Wizytorów: 6066523, dziś: 1091